Pisi Sanat olarak 2007 yılından bu yana öğrencilerimizle atölye çalışmaları, müzik eğitimi, dans eğitimi ve tiyatro eğitimi alanlarında sanatsal faaliyetler gerçekleştirmekteyiz.11 yıldır yaklaşık 340.000 öğrenciyle bireysel ve grup çalışmaları yürüttük. Çalışmalarımız öğrenciler, aileleri ve öğretmenleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Faaliyet gösterdiğimiz sanat akademileri neticesinde öğrencilerimizin;

Yıllardır 340.000 öğrenci, 340.000 aile ve 35.000 öğretmenimizle el ele vererek sanat çerçevesinde birleşen büyük bir aile olduk. Gelecek nesillerin olumlu persfektikte gelişmelerine katkı sağladık ve aynı zamanda sanatın insan hayatına sağladığı güzellikleretanık olduk.

Şimdi aynı vizyon ve misyonumuzla kendimizi geliştirerek karşınıza çıkmak için sabırsızlanıyoruz…

Ahşap Oyuncak Boyama Atölyesi

Çocuklar eğitim hayatları boyunca oyuncak ve boyalarla çalışma yapmaktan büyük zevk alırlar. Bu etkinliğimizi gerçekleştiren çocuklar iki ve üç boyutlu ahşap oyuncaklarla duygu ve düşüncelerini ifade edecek, hayal güçlerini ortaya koyacaklar. Ayrıca etkinlik boyunca boyalarla içli dışlı olacak ve el-göz koordinasyonlarını geliştirecekler.

Cam Vitray Boyama Atölyesi

Atölyemizde cam vitray PVC üzerine çizilmiş desenleri kendi zevklerine uygun şekilde boyayan çocuklar eğlenceli zaman geçirecekler. El becerileri gelişen çocuklar tasarladıkları ürünler sayesinde sanata yönelecekler.

Çiçek Dikim Atölyesi

Doğa sevgisini aşılamayı amaçladığımız bu atölyemizde çocuklar kendi çiçeklerini ekip, ektikleri çiçeklerin bakımlarını yapmayı öğrenecekler. Ayrıca saksı ve çiçekleri değişik materyaller kullanarak süsleyecekler.

Çikolatalı Meyve Tasarım Atölyesi

Çikolata başlı başına bir lezzet ve zevk işidir. Hem çocukların hem de yetişkinlerin hayatında önemli bir yere sahiptir. Çikolatayı merkeze alan bu etkinliğimizde kendi çikolatalı meyvesini oluşturan çocuklar, hayatları boyunca unutamayacağı tasarımlar gerçekleştirecekler.

Dekoratif Jel Mum Yapım Atölyesi

Dekoratif jel mum yapım atölyesinde çocuklarımıza çok farklı tasarım ortamları sunmaktayız. İçlerindeki yaratıcılığı ortaya koyabilecekleri bu atölyede çocuklar eğlenceli zaman geçirecek ve yaşadıkları ortamı süsleyecek kendi mumlaranı oluşturacaklardır.

Dokuma Atölyesi

Dokuma sanatı teknik olarak ilk kez Orta Asya Türklerinin bulundukları bölgelerde ortaya çıkmıştır. Dokuma atölyesine katılan çocuklar geleneksel dokuma sanatının inceliklerini öğrenecek ve kendi tasarladığı dokuma halısına sahip olacaktır.

Ebru Atölyesi

Osmanlı'da usta-çırak usulü ile öğrenilen bu geleneksel Türk sanatını, uzman eğitimciler yardımıyla çocuklarımız uygulayacaklar. Öğrenciler öncelikle malzemeleri tanıyacak ve uygulama tekniklerini teorik olarak öğrenecekler. "Ebru" nun inceliklerini ise teknesinin başında, uygulamalı olarak öğrenecekler. Böylelikle doğanın tüm renklerini, iç dünyalarının zenginlikleriyle eserlerine yansıtacaklar.

Kar Küresi Yapım Atölyesi

Kar küresi yapım atölyesinde çocuklarımız birbirinden güzel obje ve ürünleri diledikleri gibi tasarlayıp, kavanozlara yerleştirecekler. Atölye çalışması sonucunda hayallerini süsleyen kar küresini oluşturacaklar ve oluşturdukları eserlere sahip olacaklar.

Keçe Tasarım Atölyesi

Çocuklar lazerle kesilmiş rengarenk keçe parçalarını birleştirerek kendi ürünlerini tasarlarlar. Üretmenin keyfine varan çocuklar el becerilerini geliştirip, birçok işi daha özverili ve dikkatli yaparlar.

Kokulu Sabun & Taş Yapım Atölyesi

Atölyemizde gerçekleştirdiğimiz sabun, taş yapım etkinliğinde çocuklarımız eğlenceli zaman geçirecek, kendilerine ait kokulu ve şekilli sabun, taş tasarlayacaklar. Profesyonel eğitimciler eşliğinde çocuklar kendi yaratıcılığını ve hayal gücünü ortaya koyacaklar.

Kum Boyama Atölyesi

Kum boyama atölyemizde 3mm mdf üzerine çizilmiş figürleri çocuklar rengarenk kumlarla boyayacaklar. Bu etkinliğimiz sayesinde çocuklar, el becerilerini geliştirecek ve farklı bir boyama tekniği gerçekleştirmenin keyfini yaşayacaklar.

Maske Boyama Atölyesi

Maske boyama atölyemizde çocuklarımız boyaların renkli dünyasına dalacak ve özgürce kendi maskelerini tasarlayacaklardır. Atölye çalışması sonunda kendi tasarladıkları karton maskeye sahip olacak ve uzun süre bu maskeyi kullanmanın zevkini yaşayacaklardır.

Seramik Biblo Boyama Atölyesi

Çocuklarımız “seramik biblo boyama atölyesinde” seramik sanatının on binlerce yıllık tarihi dokusunu hissedecek ve bu hislerini özgün bakış açılarıyla harmanlayarak tasarımcı kişiliklerini ortaya koyacaklardır. Atölye çalışması boyunca kendi tasarladığı sanat eserine sahip olacaktır.

Serigrafi Baskı Atölyesi

Serigrafi baskı; tişört, önlük, çanta gibi ürünlerin tasarımında kullanabileceğimiz ve birbirinden güzel eserler oluşturabileceğimiz baskı türüdür. Serigrafi baskı atölyemize katılan çocuklarımız baskı tekniğinin nasıl gerçekleştiğini öğrenecekler ve kendi tasarladıkları baskılı ürünlere sahip olacaklar.

Teraryum Atölyesi

Doğayla ilişkide olamadığımız, şehir hayatında yeşile ve toprağa dokunamadığımız şu günlerde biz de şifamızı doğada arıyoruz ve yeşile dokunuyoruz.

Çocuklarımız bu atölye çalışmasında profesyonel eğitimcilerimiz tarafından teraryum ve yapımı ile ilgili bilgilendiriliyorlar. Ardından sukulentlerle, kuru bitkilerle ve taşlarla doğanın bir parçası haline getirdikleri teraryumlarını, küçük figürlerle birlikte minyatür dünyalara dönüştürüyorlar.

Tişört Boyama Atölyesi

Özel olarak tedarik edilmiş tişörtler, boyalar, fırçalar, önlük, eldiven gibi aklınıza gelebilecek tüm detayları hazırlayıp, yaratıcı bir tasarım ortamı sunmaktayız. Tişört boyama atölyesinde çocuklar içlerindeki tasarımcıyı gün yüzüne çıkararak sıra dışı bir etkinlik gerçekleştirecekler.